+421 908 220618
Ubytovacie & Stravovacie Služby
už 22 rokov sme tu pre Vás

Základné fakty o penzione Milka

Celková kapacita 17 lôžok | 7 izieb | Stravovanie ÁNO | Wiffi ÁNO | Parkovanie, Grill

Izba č. 1 (súčasť apartmánu)

3 posteľová izba, je súčasťou apartmánu spolu z izbou č.2 (2 posteľová), pri ktorých je samostatné WC a samostatná kúpelňa s vaňou. K izbám ešte patrí malá predsieň s posedením. Tieto izby sú oddelené od ostatných. Vhodné pre rodinku s detičkami.

Izba č. 2 (súčasť apartmánu)

2 posteľová izba, je súčasťou apartmánu spolu z izbou č.1 (3 posteľová), pri ktorých je samostatné WC a samostatná kúpelňa s vaňou. K izbám ešte patrí malá predsieň s posedením. Tieto izby sú oddelené od ostatných. Vhodné pre rodinku s detičkami.Izba č. 3 (3 lôžková + WC, sprcha))

3 posteľová izba, samostatná izba s vlastným sociálnym zariadením + TV. Výhľad na Roháče.Izba č. 4 (3 lôžková + WC, sprcha))

3 posteľová izba, samostatná izba s vlastným sociálnym zariadením + TV. Výhľad na Roháče.Izba č. 5 (2 lôžková + WC, sprcha))

2 posteľová izba, samostatná izba s vlastným sociálnym zariadením + TV. Výhľad na Roháče.Izba č. 6 (2 lôžková + WC, sprcha))

2 posteľová izba, samostatná izba s vlastným sociálnym zariadením + TV. Výhľad na Roháče.Izba č. 7 (2 lôžková + WC, sprcha - bezbarierová))

2 posteľová izba, na prízemí. TV, chladnička. Vhodné aj pre hostí na vozíčku.Ostatné miestnosti v objekte

Hostia majú možnosť stravovania, zároveň využiť túto miestnosť na rôzne hry, posedenia, oslavy...Cenník - penzión

Leto - osoba/ noc : 15 €
Zima - osoba/ noc : 17 €

Sledujte náš facebook

facebook

 

Penzión Milka